0:0 – pénzvisszafizetés

bet365Fogadjon a Pontos eredmény, Félidő/játékidő vagy Scorecast megnevezésű piacokra bármely mérkőzés előtt és gólnélküli döntetlen esetén a vesztes fogadások tétjét visszafizetjük. A bet365-tel a gólnélküli döntetlen nem lesz többé rossz eredmény.

0:0 – pénzvisszafizetés ajánlatunkkal nem fogja többé unni a gól nélküli mérkőzéseket. Az ajánlat érvényes válogatott labdarúgó-mérkőzés csak. Ez az ajánlat minden mérkőzés előtti Félidő/játékidő, minden pontos eredmény és minden Scorecast piacon megtett fogadásra vonatkozik, amennyiben a találkozó 0:0-val ér véget. A bet365 ajánlatok kedvtelésből fogadó játékosaink számára készültek és a bet365 saját belátása szerint korlátozhatja a játékosok akcióban való részvételét.